Şirket Bilgileri

Kurumsal

Business Factory, özellikle gelişmekte olan işletmelere, kamu kurum ve kuruluşlarına, iş destek mekanizmalarına hizmet veren, gelişim alanlarına yönelik çözüm üreten bir destek şirketidir.

Business Factory disiplinlerarası uzmanlıkları ile birlikte paydaşlarının faaliyetlerinde uzun vadeli atılımlar gerçekleştirmesinde, dönüm noktası oluşturacak önemdeki projeleri hayata geçirmesinde çözümler sunmaktadır.

 

Business Factory, bünyesinde bulunan farklı alanlardaki uzmanları ve ulusal ve uluslararası stratejik ortakları ile birlikte uygulanabilir öneriler sunan bir şirkettir.

Etik Değerlerimiz

Business Factory uzmanları, paydaşları ve stratejik ortakları ile birlikte sağladığı hizmetleri aşağıda belirtilen 5 etik değer üzerine kurma yükümlülüğünü üzerinde taşımaktadır.
Memnuniyet İlkesi

Business Factory, çalıştığı bütün şirket ya da kuruma kendisine verilen hizmetten memnun ve gerçek ihtiyaç ve beklentilerine çözüm sunmakla yükümlüdür.

Katma Değer

Business Factory gerçekleştirdiği projelerin sonucunu gözlemlemekle ve bu sonuçların devamında fayda sağlayan çıktıları elde etmekle yükümlüdür.

Güven Bağı

Business Factory, birbirinde farklı tematik alanlarda, farklı kurum ve kuruluşla birlikte birçok firma ile çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda Business Factory, gerçekleştirdiği her projede edindiği bilgi, veri ve kaynakları bünyesinde gizli tutmak ve üçüncü kişi, kurum ya da kuruluşla paylaşmamakla yükümlüdür.

Çözüm Ortağı

Business Factory, hizmet verdiği şirket, kurum ya da kuruluşun ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler bulmaya çalışan bu doğrultuda öneri, strateji ve yol haritaları sunan bir paydaş olarak hareket etmekle yükümlüdür.

Verimlilik

Business Factory, hizmet verdiği şirket, kurum ya da kuruluşlara odaktan ayrılmış, ihtiyaç ve beklentilerden ziyade makyajlanmış önerilerden ziyade sadece işini yapan ve her zaman hem kendi kaynaklarını hem de müşterilerinin ve paydaşlarının kaynaklarını en etkin şekilde kullanmakla yükümlüdür.

2016
2016
243 firma ile çalıştık
2017
Mottomuz : Her gün 1 firma ile çalışacağız.
1pxpng
2016
11 faydalanıcı kuruma hizmet sağladık.
2017
Uluslararası işbirliklerimizi artıracağız
1pxpng
2016
5 danışmanlık ve proje yönetimi şirketi ile işbirliği yaptık.
2017
Danışmanlık hizmeti ihracatı geliştireceğiz.
1pxpng
2016
219 gün boyunca sahadaydık.
2017
En az 2 sosyal sorumluluk projesi gerçekleştireceğiz.
1pxpng
2016
3 odak noktamıza yönelik 5 farklı alanda hizmet sağladık.

Memnuniyet İlkesi

Müşteri memnuniyetini temel alırız. Yapılacak işten önce işin sonunda karşılıklı olarak memnun bir şekilde ayrılmayı hedefleriz.

Katma Değer

Sadece istenilen işi değil, istenenin üzerinde katma değer yaratacak bir faydayı sağlamak için çabalarız.

Güven Bağı

İş ilişkilerinde karşılıklı güven olmazsa olmazımızdır. O nedenle dürüstlüğü ve güveni daima ön planda tutarız.

Çözüm Ortağı

Dışarıdan destek veren bir firma şeklinde değil, hizmet verdiğimiz şirketin bir çalışanı gibi çözüm ortaklığını esas alırız.

Verimlilik

İş yaptığımız kurumun kaynaklarını kendi kaynağımız gibi düşünerek; mümkün olan en tasarruflu ve verimli çözümler için çalışırız.

© 2018 | Copyright Business Factory – BSS  – Business | Support | Solutions